CT-20EP102
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-20EP102
JLCPCB Part #
C2921716
Package
Plugin-3P,6.4x5mm
Description
15 1kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ 插件-3P,6.4x5mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS