CT-20EP100
Extended
Manufacturer
Nidec
MFR.Part #
CT-20EP100
JLCPCB Part #
C5603844
Package
Plugin
Description
10Ω 15 500mW ±10% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS