CFS-1001TA
MFR.Part #
CFS-1001TA
JLCPCB Part #
C3313597
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+85℃ 1,000 cycles 10 100mA 2.54mm 6V J-Lead SPST Slide, Recessed SMD,P=2.54mm DIP Switches ROHS