UPJ2A100MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPJ2A100MED1TA
JLCPCB Part #
C1592631
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 104mA@10kHz 10uF 11mm 2.5mm 2000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS