UWT0G681MNL1GS
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UWT0G681MNL1GS
JLCPCB Part #
C445085
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 210mA@120Hz 4V 680uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS