UVR2W3R3MPD
MFR.Part #
UVR2W3R3MPD
JLCPCB Part #
C507615
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10mm 16mm 2000hrs@85℃ 3.3uF 450V 45mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS