UUJ2E220MNQ1MS
MFR.Part #
UUJ2E220MNQ1MS
JLCPCB Part #
C2163992
Package
SMD
Description
-40℃~+105℃ 180mA@120Hz 22uF 250V 5000hrs@105℃ ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS