UPW1J6R8MDD
MFR.Part #
UPW1J6R8MDD
JLCPCB Part #
C1581119
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 2000hrs@105℃ 2mm 5mm 6.8uF 63V 95mA@100kHz ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS