LNK2G152MSEFBN
MFR.Part #
LNK2G152MSEFBN
JLCPCB Part #
C3813165
Package
Bolt,D51xL93mm
Description
-25℃~+85℃ 1500uF 22mm 400V 5000hrs@85℃ 51mm 6.8A@120Hz 93mm ±20% Bolt,D51xL93mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS