UCZ1K220MCL6GS
MFR.Part #
UCZ1K220MCL6GS
JLCPCB Part #
C2164721
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10.5mm 22uF 3000hrs@125℃ 35mA@120Hz 750mΩ 80V 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS