UUD1E331MNR1GS
MFR.Part #
UUD1E331MNR1GS
Description
-55℃~+105℃ 10mm 25V 330uF 450mA@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD