UVR1H100MDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVR1H100MDD1TD
JLCPCB Part #
C1579468
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10uF 120mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@85℃ 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS