UBT2E680MHD
MFR.Part #
UBT2E680MHD
JLCPCB Part #
C1665199
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+125℃ 16mm 2000hrs@125℃ 250V 31.5mm 438mA@100kHz 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS