UUD1V331MNR1GS
MFR.Part #
UUD1V331MNR1GS
Description
-55℃~+105℃ 10mm 10mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ 670mA@100kHz ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD