USF1C150MDD1TE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
USF1C150MDD1TE
JLCPCB Part #
C1593058
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.5mm 1000hrs@105℃ 15uF 16V 4mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS