UBT1J220MPD8
MFR.Part #
UBT1J220MPD8
JLCPCB Part #
C1596036
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+125℃ 11.5mm 2000hrs@125℃ 22uF 2Ω 3.5mm 63V 65mA@120Hz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS