ECA-2GM010I
MFR.Part #
ECA-2GM010I
JLCPCB Part #
C1593100
Package
Plugin
Description
-25℃~+85℃ 10uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 400V 54.4mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS