PLG0G122MCO1TD
MFR.Part #
PLG0G122MCO1TD
JLCPCB Part #
C3274715
Package
Plugin,D8xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 1200uF 2000hrs@105℃ 3.5mm 4V 5.9A@100kHz 8mm 9mm 9mΩ Polymer ±20% 插件,D8xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS