THA161M300AB1C
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
THA161M300AB1C
JLCPCB Part #
C2623598
Package
Plugin
Description
-55℃~+85℃ 1.36A@20kHz 10mm 160uF 300V 5000hrs@85℃ 650mΩ@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS