LKG1E123MESCBK
MFR.Part #
LKG1E123MESCBK
JLCPCB Part #
C3723575
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12000uF 25V 3.5A@120Hz 35mm 35mm ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS