UPA1V272MHD6TN
MFR.Part #
UPA1V272MHD6TN
JLCPCB Part #
C1669412
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 18mΩ 2.423A@120Hz 25mm 2700uF 35V 5000hrs@105℃ 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS