UPW2A330MPD6TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UPW2A330MPD6TD
JLCPCB Part #
C1498025
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 108mA@120Hz 15mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 33uF 450mΩ 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS