UPV1V270MFD
MFR.Part #
UPV1V270MFD
JLCPCB Part #
C1593674
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 11mm 1Ω 27uF 2mm 35V 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS