LGN2H391MELC50
MFR.Part #
LGN2H391MELC50
JLCPCB Part #
C3723806
Package
Plugin,D35xL50mm
Description
-25℃~+105℃ 1.3A@120Hz 10mm 3000hrs@105℃ 35mm 390uF 500V 50mm ±20% 插件,D35xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS