UPT2W680MHD6
MFR.Part #
UPT2W680MHD6
JLCPCB Part #
C1586732
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-25℃~+105℃ 18mm 31.5mm 450V 5000hrs@105℃ 68uF 7.5mm 768mA@10kHz ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS