UPS2V4R7MPD
MFR.Part #
UPS2V4R7MPD
JLCPCB Part #
C1595790
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 350V 4.7uF 49mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS