UPM1C681MPD1TD
MFR.Part #
UPM1C681MPD1TD
JLCPCB Part #
C1664779
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 20mm 5000hrs@105℃ 5mm 65mΩ 680uF 880mA@120Hz ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS