UPM0J821MPD
MFR.Part #
UPM0J821MPD
JLCPCB Part #
C1583828
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 20mm 3.5mm 3000hrs@105℃ 6.3V 675mA@120Hz 820uF 85mΩ 8mm ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS