UPJ0J472MHD6
MFR.Part #
UPJ0J472MHD6
JLCPCB Part #
C5111538
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1.72A@120Hz 18mm 20mm 4700uF 5000hrs@105℃ 6.3V 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS