URS2G100MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
URS2G100MHD
JLCPCB Part #
C1597811
Package
Plugin,D16xL15mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 140mA@120Hz 15mm 16mm 2000hrs@85℃ 400V 7.5mm ±20% 插件,D16xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS