UKA1H220MDD1TD
MFR.Part #
UKA1H220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1584109
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 136mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@105℃ 22uF 50V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS