LNK2W472MSEHBB
MFR.Part #
LNK2W472MSEHBB
JLCPCB Part #
C1618210
Package
Bolt,D76.2xL118mm
Description
-25℃~+85℃ 118mm 15.1A@120Hz 31.8mm 450V 4700uF 5000hrs@85℃ 76.2mm ±20% 螺栓,D76.2xL118mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS