UMA1H4R7MDD
MFR.Part #
UMA1H4R7MDD
JLCPCB Part #
C1581189
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 2mm 30mA@10kHz 4.7uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS