UKZ2A101MHM1TN
MFR.Part #
UKZ2A101MHM1TN
JLCPCB Part #
C1597718
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 100uF 16mm 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS