UKL1H101KPD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL1H101KPD1TD
JLCPCB Part #
C5111218
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 10mm 17.5mm 2000hrs@85℃ 320mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS