UHW1V221MPD
MFR.Part #
UHW1V221MPD
JLCPCB Part #
C2690155
Package
Plugin,D8xL15mm
Description
10000hrs@105℃ 15mm 220uF 35V 8mm ±20% 插件,D8xL15mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS