LKS1H123MESC
MFR.Part #
LKS1H123MESC
JLCPCB Part #
C1609890
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 12000uF 35mm 4.2A@120Hz 40mm 50V ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS