LNT1K154MSE
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LNT1K154MSE
JLCPCB Part #
C1587371
Package
Bolt,D90xL223mm
Description
-40℃~+105℃ 0.15F 2000hrs@105℃ 223mm 24.84A@10kHz 31.8mm 80V 90mm ±20% 螺栓,D90xL223mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS