UHE2A471MHD6
MFR.Part #
UHE2A471MHD6
JLCPCB Part #
C1669435
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.72A@100kHz 10000hrs@105℃ 100V 18mm 31.5mm 470uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS