UHE2A331MHD
MFR.Part #
UHE2A331MHD
JLCPCB Part #
C1583955
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 12.5mm 330uF 40mm 5mm 71mΩ 896mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS