UHE1V471MHD6TO
MFR.Part #
UHE1V471MHD6TO
JLCPCB Part #
C1236048
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.088A@120Hz 10000hrs@105℃ 12.5mm 35V 470uF 49mΩ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS