UKL1H681KHD1TN
MFR.Part #
UKL1H681KHD1TN
JLCPCB Part #
C1598012
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 50V 680uF 7.5mm 910mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS