UHD1C222MHD1TO
MFR.Part #
UHD1C222MHD1TO
JLCPCB Part #
C2166019
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 16V 18mΩ 2.216A@120Hz 2200uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS