UZT1HR22MCL1GB
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UZT1HR22MCL1GB
JLCPCB Part #
C3829114
Package
SMD,D4xL4.6mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 2.2mA@120Hz 220nF 4.6mm 4mm 50V ±20% SMD,D4xL4.6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS