UPW1C222MHD1TO
MFR.Part #
UPW1C222MHD1TO
JLCPCB Part #
C1588946
Package
Plugin,D12.5xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.945A@100kHz 12.5mm 16V 2200uF 25mm 30mΩ 5mm 7000hrs@105℃ ±20% Plugin,D12.5xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS