UES1C102MHM1TN
MFR.Part #
UES1C102MHM1TN
JLCPCB Part #
C5110882
Package
Plugin,D16xL26.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1000uF 16V 16mm 26.5mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL26.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS