UCS2G470MHD6
MFR.Part #
UCS2G470MHD6
JLCPCB Part #
C154932
Package
Plugin,D18xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 18mm 20mm 400V 47uF 7.5mm ±20% 插件,D18xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS