UBY1V512MHL
MFR.Part #
UBY1V512MHL
JLCPCB Part #
C1589948
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+135℃ 18mm 2.95A@120Hz 22mΩ@100kHz 3000hrs@135℃ 31.5mm 35V 5100uF 7.5mm ±20% Plugin,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS