UKW1A102MPD
MFR.Part #
UKW1A102MPD
JLCPCB Part #
C1581979
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10V 10mm 12.5mm 2000hrs@85℃ 5mm 630mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS