UBT2W100MHD1TO
MFR.Part #
UBT2W100MHD1TO
JLCPCB Part #
C1585238
Package
Plugin
Description
-25℃~+125℃ 10uF 12.5mm 2000hrs@125℃ 450V 5mm 86mA@120Hz ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS